Dodaj swoje autko i pomóż stworzyć Wielki Katalog Starych Samochodów

Kiedy powstawała strona www.motodziadki.pl moim marzeniem było założenie katalogu starych autek. Chciałam, żeby to właśnie użytkownicy tej strony mieli swój czynny udział w jego tworzeniu.

Moje myśli kierowały się w stronę wszystkich właścicieli starych aut. Bo to, że te autka wciąż są wśród nas jest właśnie ich zasługą, właścicieli dbających o nie i troszczących się każdego dnia o ich stan.motodziadki (4)

Katalog samochodów, który gdzieś w moich myślach powstawał to pragnienie pokazania wszystkim, że stare auta są piękne, że piękne są te nawet najzwyklejsze. Nabierają piękna wraz z wiekiem. Z każdym kolejnym rokiem stają się ciekawsze dla świata. A piękno tych samochodów to zasługa nie tylko upływającego czasu, ale przede wszystkim ich właścicieli, którzy dbając o nie pozwalają im pięknieć z roku na rok.

Chciałabym zatem zaprosić wszystkich do współudziału w powstawaniu Wielkiego Katalogu Starych Samochodów uratowanych przed zapomnieniem. Byłoby wielką przyjemnością zobaczyć je na zdjęciach i poczytać o ich historii. To wielka radość oglądać stare autka, które cieszą oczy nie tylko właściciela, ale każdego, kto kocha starą motoryzację. Bardzo bym chciała, żeby osoby odwiedzające moją stronę podzieliły się fotkami swoich autek, napisały coś o nich. Zapraszam do współudziału w tej wielkiej misji.


Jak dodać auto do katalogu?

Na stronie głównej z prawej strony nieco poniżej logo jest widoczna opcja „DODAJ SWOJEGO MOTODZIADKA”. Jeśli chcemy dodać swoje autko, trzeba założyć konto. Dzięki temu auto będzie automatycznie dodane do katalogu.
Jak założyć konto?
Samo założenie konta zabiera jedynie chwilę. Potem to od nas zależy ile czasu poświęcimy na opis i dodawanie zdjęć. Zakładając konto wybieramy sobie Nick, trzeba będzie także utworzyć hasło.motodziadki (2)
Utworzone konto zawiera pola do uzupełnienia. Nie są obowiązkowe, ale mogą ułatwić opis samochodu. Jest tu miejsce, gdzie możemy opisać historię autka oraz jeśli chcemy, napisać o swoich planach względem niego. Jest tam również pole „Szukam części, fachowca…” Jest ono po to, żeby umożliwić osobom poszukującym usług czy części wzajemny kontakt i pomoc. Możemy zamieścić dowolną liczbę zdjęć, ich rozmiar nie ma znaczenia. Zdjęcia można podpisywać. Możemy także dodać więcej niż jeden samochód w jednym koncie.

Zamieszczone zdjęcia i informacje mogą być edytowane tylko przez właściciela konta. Może on zarządzać kontem, dodawać wpisy i zdjęcia oraz je kasować. Konto można w dowolnym czasie usunąć.
Nie jest widoczny dla innych także e-mail osoby, chyba że wyrazi na to zgodę poprzez zaznaczenie takiej opcji.
Konto jest chronione hasłem. W razie zapomnienia hasła system pomoże je odzyskać.Katalog autek

Po lewej stronie logo jest opcja „ZOBACZ WSZYSTKIE MOTODZIADKI”. Jest to katalog, gdzie można oglądać dodane samochody. Zamieszczone przez użytkowników zdjęcia wraz z opisem będą widoczne dla wszystkich osób odwiedzających stronę. Pod każdym zdjęciem są ikonki autek. Można w ten sposób ocenić w skali od 1 do 5 każdą zamieszczoną fotkę. Fotki można również lajkować, udostępniać na Facebooku, pisać komentarze i je oceniać.

motodziadki (3)


Wielki Katalog Starych Samochodów pozwoli zobaczyć jakimi autkami jeździmy, będziemy mogli poznać ich historię, a właściciele jeśli będzie trzeba będą mogli uzyskać pomóc w poszukiwaniu części czy usług.

Stare auta, choćby te niegdyś najzwyklejsze i  popularne dziś stają się wyjątkowe. Budzą wiele emocji, przywołują wspomnienia, a swoją obecnością w dzisiejszym świecie wnoszą wiele wartości. Ich historia nawet gdy nie jest burzliwa to z samego faktu, że jest wieloletnia staje się ciekawa dla każdego fana motoryzacji.

Untitled-1

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!


wpDiscuz